CYKLOPOJIŠTĚNÍ ZAHRNUJE:

poškození
odcizení
odpovědnost

DOPLŇKOVÉ PRODUKTY:

úraz
léčba

banner

MNOŽSTEVNÍ SLEVY PRO CYKLOKLUBY A SKUPINY

Ušijeme Vám pojištění na míru. Neváhejte a kontaktujte nás!

POJISTNÉ PODMÍNKY

poškození krádež odpovědnost

Pojištění poškození, odcizení a odpovědnosti z provozu kolaDokument ke stažení - Zvláštní pojistné podmínky pro pojištění jízdních kol (.pdf - 120 kB)
Dokument ke stažení - Všeobecné pojistné podmínky pro pojištění majetku (.pdf - 1.92 MB)
Dokument ke stažení - Doplňkové pojistné podmínky pro pojištění domácností (.pdf - 199 kB)
Dokument ke stažení - Všeobecné pojistné podmínky pro pojištění odpovědnosti za škodu (.pdf - 167 kB)
Dokument ke stažení - Doplňkové pojistné podmínky pro pojištění odpovědnosti za škodu občana z činnosti v běžném občanském životě (.pdf - 128 kB)

ODCHYLNÁ UJEDNÁNÍ

Pojištění jízdních kol proti jakémukoliv poškození a pojištění odcizení jízdních kol nebo jejich součástí krádeží nebo loupeží

Místo pojištění: geografické území Evropy - pro pojištění rizika „ztráta mobility“ se ujednává, že místem je vzdálenost alespoň 20km od místa pobytu pojištěného

Pro účely tohoto pojištění se odchylně od čl. 5 odst. 2 ujednává, povinnost pojištěného zabezpečit jízdní kolo některým ze zabezpečení uvedených v čl. 5 odst. 2 bodu a)-d) ZPPJK 2 MO 1/07 k objednávce bude dodán balíček krimistop kolo standard jenž daný požadavek splňuje.

Pro účely tohoto pojištění se odchylně od čl. 7 odst. 4 ZPPJK 2 MO 1/07 nevyžaduje zabezpečení jízdního kola zámkem kotoučové brzdy..

Pro účely tohoto pojištění se odchylně od čl. 8 odst. 2 ZPPJK 2 MO 1/07 považuje za místo pojištění pro případ odcizení jízdního kola nebo jeho součásti krádeží nebo loupeží i bydliště pojištěného.

Pro účely tohoto pojištění se odchylně od čl. 9 odst. 1ZPPJK 2 MO 1/07 pojištění vztahuje i na škody vzniklé při závodech a soutěžích všeho druhu, včetně přípravných jízd k nim.

Pojištění odpovědnosti z provozu kola

Odchylně od Doplňkové pojistné podmínky pro pojištění odpovědnosti za škodu občana v běžném občanském životě DPPOŽ O 1/07 čl. 2 se pojištění vztahuje výhradně na škody způsobené během jízdy pojištěného na pojištěném jízdním kole.


úraz

Pojištění úrazu a smrtiDokument ke stažení - Všeobecné pojistné podmínky pro pojištění osob (.pdf - 75 kB)
Dokument ke stažení - Všeobecné pojistné podmínky pro pojištění úrazu (.pdf - 31 kB)

ODCHYLNÁ UJEDNÁNÍ

Pojištění úrazu

Za pojistnou událost, ve smyslu odst. 1. tohoto článku, se pro účely této smlouvy považuje jen událost, která nastala při jízdě na kole nebo při vedení jízdního kola, v silničním provozu i v terénu nebo na sportovních stadionech nebo uzavřených tratích. Pojištění se vztahuje na rekreační a soutěžní jízdu na jízdním kole bez omezení výkonnostní úrovně soutěže, vztahuje se i na pojištěné osoby realizující cyklistický sport na profesionální úrovni. Mimo výluk dle platných pojistných podmínek se pojištění zejména nevztahuje na BIKROS a obdobné závody spojené s překonáváním umělých nebo přírodních překážek (mimo vyznačené trasy pro horskou cykloturistiku).


léčba

Cestovní pojištěníDokument ke stažení - Pojistné podmínky - cestovní pojištění (.pdf - 182 kB)
Dokument ke stažení - Přehled pojistného krytí (.pdf - 203 kB)


© 2010 - 2013: CYKLOPOJIŠTĚNÍ.CZ, design by MoniAK

» HOME

» O PRODUKTU

» OTÁZKY A ODPOVĚDI

» POJISTNÉ PODMÍNKY

» ON-LINE OBJEDNÁVKA

» HLÁŠENÍ ŠKODY

» NAPSALI O NÁS

» KONTAKT

» POJIŠTĚNÍ ZPROSTŘEDKOVÁVÁ:

logo

» VE SPOLUPRÁCI:

logo

» LOG-IN PRO PARTNERY

E-mail:
Heslo:

» AKTUÁLNĚ


Warning: file_get_contents(http://www.moniak.cz/rss.komplet) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /mounted-storage/home156/sub007/sc61296-TRAE/cyklopojisteni.cz/rss_php.php on line 29

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mounted-storage/home156/sub007/sc61296-TRAE/cyklopojisteni.cz/rss_php.php on line 88

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mounted-storage/home156/sub007/sc61296-TRAE/cyklopojisteni.cz/footer.inc on line 114